Nasza działalność oprócz produkcji palet drewnianych, palet jednorazowych oraz palet przemysłowych opiera się również na produkcji skrzyniopalet drewnianych. Skrzyniopalety drewniane produkowane są dla potrzeb ogrodnictwa i warzywnictwa. Przechowywanie produktów w drewnianych skrzyniopaletach posiadających odpowiednie wymiary oraz przestrzenie między deskowe zapewniające wentylację utrzymuje świeżość i wygląd owoców i warzyw.
skrzyniopalety drewniane


Nasze skrzyniopalety charakteryzuje wysoka jakość wykonania i wykończenia.


Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj skrzyniopalet według Państwa specyfikacji.


Zapraszamy do działu "Kontakt".

Palety nowe

Palety nowe

Palety przemysłowe 1200x800 w nowej cenie. Bardzo wytrzymałe udżwig do 1000kg. W sprzedaży również palety jednorazowe, palety fitosanitarne. Zapraszamy do współpracy!

Więcej...

Palety używane

Palety używane

Zmniejsz koszty transportu, zamień palety nowe na tańsze palety używane. Posiadamy w ciągłej sprzedaży palety używane przemysłowe i EURO I i II gatunku.

Więcej...

Aktualności

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową stronę Internetową. Zapraszamy do działu Oferta gdzie znajdą Państwo informacje na temat naszych produktów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży palety nowe i używane.

Zapytania Ofertowe

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres email: edbo@paletydrewniane.com.pl lub pod numerem telefonu +48 696 996 617. Formularz kontaktowy znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt

Palety drewniane

EDBO Kowalczuk Daniel

22-360 Rejowiec

tel 696996617